מהי מערכת מיזוג VRF ומהם היתרונות שלה?

June 26 2022doritr

בוודאי יצא לכם לשמוע על מערכת מיזוג חדשה שעשתה מהפכה בעולם מיזוג האוויר: מערכת מיזוג VRF. השם שלה אכן נשמע מפוצץ ומרשים, אבל האם אתם באמת יודעים מה הוא אומר? מה הופך את מערכת המיזוג הזו לחדשנית כל כך? מהם היתרונות שלה והאם היא מתאימה גם לכם? אם אתם מחפשים תשובות לכל השאלות האלו, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להמשיך לקרוא. אספנו עבורכם את כל המידע החשוב שצריך לדעת בנוגע למזגן VRF.

מהי מערכת מיזוג VRF ומהם היתרונות שלה?

אז מה זה מזגן VRF?

כפי שאולי ניחשתם, שמו של מזגן VRF הוא למעשה ראשי תיבות של Variant Refrigerant Flow. ראשי התיבות האלו מציינים את המעלה הטובה ביותר של המזן הזה – האפשרות לקירור משתנה. מזגן VRF הוא אחד מדגמי המזגנים האהובים ביותר ברחבי העולם והוא מצליח לשמור על מוניטין חיובי לאורך זמן.

מה מייחד את מזגן ה-VRF ממזגנים אחרים?

הדבר שמבדיל את מזגן ה-VRF מכל מזגן אחר היא היכולת שלו להביא לטמפרטורות שונות בחדרים שונים. אין ספק שאחד החסרונות הגדולים של מזגן מרכזי היא העובדה שלא כולם מסכימים על הטמפרטורה, לחלק חם מדי ולחלק קר מדי. מזגן VRF הוא מזגן שבא לפתור את הבעיה הזו באמצעות טכנולוגיה ייחודית.

מזגן VRF יכול לספק לכם את התחושות השונות בכל חלל בבית הודות למדחס המיוחד שלו. המדחס ממוקם מחוץ לבית והוא יוצר קשר עם המזגנים הנמצאים בתוך הבית, ליתר דיוק עם תדרי המנוע של כל מזגן ומזגן. הקשר שלו עם כל יחידת מיזוג הוא נפרד כך שהוא יכול לספק טמפרטורות שונות למזגנים שונים ובכך גם לחללים שונים. 

חשוב לדעת שכשאנחנו מדברים על מזגן VRF אנחנו לא מדברים רק על המזגן הפיזי שנמצא בתוך הבית אלא על המערכת כולה. ללא המדחס הייחודי וללא שינוי תדרי המנוע לא תוכלו להנות מכל הטוב שיש להמצאה לתת לכם. 

מהם היתרונות של מזגן VRF?

מעבר לפטנט הייחודי של מזגן ה-VRF שדיברנו עליו קודם, למזגן זה יש עוד יתרונות רבים שהופכים אותו לבחירה משתלמת במיוחד. ראשית כל, מערכת המיזוג הזו היא מערכת מיזוג מאוד חסכונית. הפעילות הממוקדת שלה מאפשרת לכם לחסוך המון בהוצאות החשמל ובכך להנות מהאוויר הקר ללא רגשות אשם. הקירור האחיד שהמזגן מייצר מביא גם לחיסכון של כ-45% בצריכת החשמל שלכם!

בנוסף, מזגן ה-VRF הוא מזגן שקט במיוחד, מה גם שאתם יכולים להתקין את המדחס במיקום מרוחק יחסית מהחדרים ועדיין להנות ממזג אוויר קר. השקט מתאפשר בזכות העובדה שמרבית העבודה מתבצעת דרך המדחס החיצוני.

יתרה מזאת, מערכת המיזוג VRF היא מערכת מיזוג חכמה שניתן לשלוט עליה מכל מקום, גם דרך הסמארטפון שלכם. יש למערכת מערכת מחשוב פנימי משלה שגורמת לה לפעול ביעילות מקסימלית.

Share:

netanyabasketball.co.il

הישארו מעודכנים